Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Město

Obchodník


ObchodObrazekník ti může prodat vše potřebné. Má silnější zbraně a výzbroj. Ve stálé nabídce má rovněž kouzelné nápoje. Mysli na
to, aby s sebou nosil vždy dost zlata, obchodník ti totiž nikdy nesleví a nenabídne žádné výhody.

Hřbitov

Zde je možné najít práci a vydělat si poctivým způsobem zlato. Délku pracovní doby si určuješ sám. Po práci tě čeká i odměna. Prací získáváš postupně také zkušenosti.

Hospoda

 Hospoda je jenoznačně to nejhorší a nejpodlejšíObrazek místo v celém městě. Tak či onak, nebo možná právě proto, si zde občas najde stvoření noci cestu do společnosti smrtelníků. Hostinský, podle některých pověstí, patří mezi bytosti žijící ve stínech - a má pro některé z návštěvníků takový nebo onaký vyjímečný úkol k vykonání.

Jeskině

Záhadné jeskyně. Obklopuje ji spousta pověstí, a ne všichni, kdo do ní vešli se vrátili a mohli vyprávět, co tam zažili. Říká se, že je to vstup do samotného pekla.

Tržiště

Na tržišti se pořád něco děje. Obchodníci zde prodávají své zboží a snaží se vydělat si nějaké to zlato.

Obrazek

Skrýš

Skrýš tě chrání před útoky slídících nepřátel. Čím lépe ji vystavíš, tím lepší ti poskytne ochranu. Zeď, cestu, nebo krajinu není možné rozšířit na vyšší úroveň, než na jaké je aktuálně tvé sídlo!
S každým rozšířením sídla získáváš další místo pro inventář.

Pokladnice: V pokladnici můžeš skrýt část svého zlataObrazek před nepřáteli. Napadne-li tě nepřítel, bude tvá denní mzda (v závislosti na úrovni) v truhle každopádně ochráněna.

Hlídač Gargoyle: Gargoyle tě chrání a pomáha v boji s protivníky. Tvá obranyschopnost díky němu stoupne o 30%.
Obrana +30%

Kniha podzemí: Do knihy podzemí zapisovaly generace eminencí po staletí cenné
Obrazekinformace, které můžeš použít v boji proti nepříteli. Tvá síla se tím zvýší o 30%.
Síla +30%